-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Оплата електроенергії
Тендер Prozorro UA-2020-02-11-002410-b
Завершена
1 175 640.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 878.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 878.20 UAH
Номер:
300a02be51b44101bd625798b94e6cf8
Внутрішній номер закупівлі:
4470280
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-11-002410-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Кривий Ріг" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01173530
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Аеропорт
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лашин Ігор Михайлович 380564405660 aerokwg@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 175 640.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 878.20 UAH
Період уточнення:
11.02.2020 13:42 - 17.02.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
11.02.2020 13:42 - 27.02.2020 10:00
Аукціон:
28.02.2020 12:28 - 28.02.2020 13:25
Період кваліфікації:
28.02.2020 13:25 - 04.03.2020 18:46
Період завантаження договору:
04.03.2020 16:05 - 24.03.2020 16:05
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписСпоживач здійснює повну оплату вартості обсягу спожитої електричної енергії один раз на початку місяця, наступного за розрахунковим
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оплата електроенергії
Кількість
582000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВЕНЕРГОТЕХРЕСУРС"
Оскарження: 28.02.2020 13:25 - 15.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41200257
-
Контактна особа:
Гофер Ірина Олексіївна +380679870283 i.gofer123@gmail.com
-
Адреса:
79052, Україна, Львівська область, місто Львів, Залізничний район ВУЛИЦЯ КАРАДЖИЧА буд. 29Б кв. 116
Оскарження: 28.02.2020 13:25 - 15.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 002 483.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
962 789.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.03.2020 16:05
Документи
28
Скарги
0
ТОВ ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
Оскарження: 04.03.2020 16:05 - 15.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42093239
-
Контактна особа:
Стрижак Петро Володимирович +380638400166 tender.zpep@gmail.com http://zpep.com.ua
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Запорізька область, місто Запоріжжя, Дніпровський район, вулиця Каховська, будинок 26
Оскарження: 04.03.2020 16:05 - 15.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
984 744.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
962 789.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.03.2020 18:46
Документи
30
Скарги
0
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС" 0442774777 y.zh260981@gmail.com http://ukrgasresource.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Початкова пропозиція
1 059 240.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
962 790.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Євгенія Бондаренко +380673420376 y.bondarenko@etg.com.ua
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, РИЛЬСЬКИЙ ПРОВУЛОК, будинок 4
Початкова пропозиція
1 082 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
962 790.94 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
40
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41823846
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ" (0462)654-629, 654-690 k.serdiuk@cn.enera.ua http://cn.enera.ua
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 126-1
Початкова пропозиція
1 138 392.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
965 670.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129888
-
Контактна особа:
Осташко Наталія 380512776040, 380969162278 ostashko_n@elektropostach.mk.ua
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Погранична, буд. 39/1
Початкова пропозиція
1 018 267.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
982 076.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
34
Скарги
0
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61202, м. Харків, вул. Цілиноградська,58А
Початкова пропозиція
982 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
982 080.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРІСТАР ЕНЕРГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35859031
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРІСТАР ЕНЕРГІЯ" +380503640001 tov.tristar@gmail.com http://tristar.in.kharkov.ua
-
Адреса:
Україна, 61002, Харківська обл., місто Харків, Київський район, ВУЛИЦЯ МИРОНОСИЦЬКА, будинок 60
Початкова пропозиція
1 047 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 029 965.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
37
Скарги
0
Контракти
Номер:
49813c4320214666841c981f64eb0e70
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-11-002410-b-c1
Постачальник:
ТОВ ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42093239
-
Контактна особа:
Стрижак Петро Володимирович +380638400166 tender.zpep@gmail.com http://zpep.com.ua
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Запорізька область, місто Запоріжжя, Дніпровський район, вулиця Каховська, будинок 26
Номер договору:
23
Сума договору:
814 752.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
678 960.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 28.02.2021 00:00
Дата підписання:
23.03.2020 10:00
Статус:
Підписаний