-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Оплата електроенергії
Тендер Prozorro UA-2020-02-11-002410-b
Завершена
1 175 640.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 878.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 878.20 UAH
Період уточнення:
11.02.2020 13:42 - 17.02.2020 10:00
Відповідь надана
ЩОДО РОЗПОДІЛУ
Номер:
486aca2c7d8b462ba561190ca61eb011
Дата опублікування:
14.02.2020 11:21
Опис:
В ціну враховується тариф з розподілу?
Відповідь:
Тендерний комітет комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Кривий Ріг" Криворізької міської ради керуючись положеннями ч.1 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі» на питання від 14.02.2020 повідомляє наступне. Тариф на послуги з розподілу електричної енергії не входить до складу очікуваної вартості предмета закупівлі.
Дата відповіді:
17.02.2020 14:19