• Відкриті торги
  • КЕП

Оплата електроенергії

Оплата електроенергії

814 752.00 UAH з ПДВ
Номер: 49813c4320214666841c981f64eb0e70
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-11-002410-b-c1
Замовник: Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Кривий Ріг" Криворізької міської ради
Постачальник: ТОВ ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Опис: Оплата електроенергії
Номер договору: 23
Дата підписання: 23.03.2020 10:00
Період дії договору: до 28.02.2021 00:00
Сума договору: 814 752.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 135 792.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оплата електроенергії
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 492000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Аеропорт На карті

Внесені зміни

    Номер: 81caa17aa05f4059ab9dc8068a966044
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: На підставі положень пунктів 13.7 розділу 13 договору про постачання електричної енергії № 23 від 23.03.2020 року (далі – договір) керуючись нормами ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», за взаємною згодою сторін уклали цю додаткову угоду. Детальніше наведено в додатковій угоді
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 30.03.2020 09:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №1.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: b04ee518542c4fe990ee350b03e83b01
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись нормами ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», за взаємною згодою сторін уклали цю додаткову угоду. Детальніше наведено в додатковій угоді.
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 24.12.2020 13:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №2.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: b7b6ad2e94b24648be4088dfe13cf089
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Пункт 5.1. розділу 5. викласти у наступній редакції: 5.1. Загальна вартість цього Договору становить 814 752 гривень 00 коп. (вісімсот чотирнадцять тисяч сімсот п’ятдесят дві грн. 00 коп.), в т.ч. ПДВ 135 792 грн. 00 коп: - за рахунок коштів підприємства 70 552 грн. 21 коп. - за рахунок коштів міського бюджету 744 199 грн. 79 коп.
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 30.12.2020 14:16
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №3.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 0b4c88db0934471b9ed5d1f38cc49887
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Замовник та Постачальник, керуючись нормами ЗУ «Про публічні закупівлі» чинного цивільного та господарського законодавства, прийшли до згоди продовжити строк дії Договору №23 від 23.03.2020 року для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 26.01.2021 16:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №4.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 548a55fdb6ed4d7a8845fa97c2ccb90f
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Замовник та Постачальник, керуючись нормами ЗУ «Про публічні закупівлі» чинного цивільного та господарського законодавства, прийшли до згоди продовжити строк дії Договору №23 від 23.03.2020 року для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 26.01.2021 16:01
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №4.pdf
p7s
sign.p7s