• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо – аматорського футболу в м.Берислав Херсонської області

Завершена

112 720 344.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 3 000.00 UAH
Номер: 7e802ea522eb4fb184c73bdcc546a278
Внутрішній номер закупівлі: 4456046
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-07-001827-c   
Замовник: Бериславська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені В.К.Сергеєва
Контактна особа: Лазебник Олександр 0554676668 berislavdush@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45300000-0 Будівельно-монтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 112 720 344.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 510 000.00 UAH
Період уточнення: 07.02.2020 14:54 - 14.02.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 07.02.2020 14:54 - 24.02.2020 00:00
Аукціон: 24.02.2020 14:17 - 24.02.2020 14:38
Період кваліфікації: 24.02.2020 14:38 - 28.02.2020 15:48
Період завантаження договору: 24.02.2020 14:38 - 15.03.2020 14:38
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо – аматорського футболу в м.Берислав Херсонської області
Код ДК 021:2015: 45300000-0 Будівельно-монтажні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання до 25.12.2021
Місце постачання 74300, Україна, Херсонська область, Берислав, вул. 1 Травня На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕСГ-Україна"

Оскарження: 24.02.2020 14:38 - 10.03.2020 00:00
Початкова пропозиція 94 708 542.75 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
94 708 542.75 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.02.2020 15:48
Документи 71
Скарги 0
ТОВ "ПРОФТ БУД СІСТЕМ"
Початкова пропозиція 96 040 410.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
96 040 410.12 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 70
Скарги 0

Контракти

Номер: b005d624574d432abe48d366785e144c
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-07-001827-c-c1
Постачальник: ТОВ "ЕСГ-Україна"
Номер договору: 33
Сума договору: 94 708 542.75 UAH з ПДВ
Сума договору: 78 923 785.63 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 18.03.2020 13:00
Статус:
Виконаний
pdf
Додаток 1 Дог ціна.pdf
pdf
Договір на роботи.pdf
pdf
Додаток 3-6.pdf
pdf
Додаток 3-2.pdf
pdf
Додаток 3-4.pdf
pdf
Додаток 3-1.pdf
pdf
Додаток 3-3.pdf
jpg
Додаток 2.jpg
pdf
Додаток 3-5.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s