• Відкриті торги
  • КЕП

Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо – аматорського футболу в м.Берислав Херсонської області

94 708 542.75 UAH з ПДВ
Номер: b005d624574d432abe48d366785e144c
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-07-001827-c-c1
Замовник: Бериславська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені В.К.Сергеєва
Постачальник: ТОВ "ЕСГ-Україна"
Класифікатор ДК 021:2015: 45300000-0 Будівельно-монтажні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору: 33
Дата підписання: 18.03.2020 13:00
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Сума договору: 94 708 542.75 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 15 784 757.12 UAH)
Оплачено: 281 910.06 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 46 985.01 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо – аматорського футболу в м.Берислав Херсонської області
Код ДК 021:2015: 45300000-0 Будівельно-монтажні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання до 25.12.2021
Місце постачання 74300, Україна, Херсонська область, Берислав, вул. 1 Травня На карті