-
Відкриті торги
-
КЕП
Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо – аматорського футболу в м.Берислав Херсонської області
Оголошено тендер
112 720 344.00
UAH
Номер:
07bd74f862da497abb5c9fd4e551b787
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-07-004874-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Бериславська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені В.К.Сергеєва
×
-
Код ЄДРПОУ:
24751610
Замовник:
Бериславська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені В.К.Сергеєва
×
-
Код ЄДРПОУ:
24751610
Очікувана вартість:
112 720 344.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо – аматорського футболу в м.Берислав Херсонської області
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45300000-0 Будівельно-монтажні роботи
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
07.02.2020 14:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описта кошти місцевого бюджету
Сума112 720 344.00 UAH