• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

холодний асфальт для утримання доріг, мостів та зупинок міського громадського транспорту

Завершена

199 900.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 999.00 UAH
Номер: 2a12504e60dc4ce9b12cda6cfcbe40f0
Внутрішній номер закупівлі: 4412840
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-01-31-001161-c   
Замовник: Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
Контактна особа: Зубко Марина Юріївна 380990399086 kp-sks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 199 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 999.00 UAH
Період уточнення: 31.01.2020 14:47 - 07.02.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 31.01.2020 14:47 - 17.02.2020 00:00
Аукціон: 17.02.2020 12:13 - 17.02.2020 12:41
Період кваліфікації: 17.02.2020 12:41 - 24.02.2020 14:13
Період завантаження договору: 19.02.2020 14:15 - 10.03.2020 14:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
холодний асфальт для утримання доріг, мостів та зупинок міського громадського транспорту
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 40 тонни
Період постачання до 30.11.2020
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, буд. 89 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ЛІНАРС"

Оскарження: 17.02.2020 12:41 - 01.03.2020 00:00
Початкова пропозиція 192 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
192 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.02.2020 14:15
Документи 22
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС ЛІДЕР

Оскарження: 19.02.2020 14:15 - 06.03.2020 00:00
Початкова пропозиція 199 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
199 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.02.2020 14:13
Документи 32
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮВАС-ТРЕЙД"
Початкова пропозиція 199 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
199 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 50ae056593a241a688f859987c70187f
Ідентифікатор договору: UA-2020-01-31-001161-c-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС ЛІДЕР
Номер договору: 137/20
Сума договору: 199 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 165 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 10.03.2020 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
Договір № 137-20 від 10.03.2020 р. (холодний асфальт).PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s