• Відкриті торги
  • КЕП

холодний асфальт для утримання доріг, мостів та зупинок міського громадського транспорту

199 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 50ae056593a241a688f859987c70187f
Ідентифікатор договору: UA-2020-01-31-001161-c-a1
Замовник: Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС ЛІДЕР
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору: 137/20
Дата підписання: 10.03.2020 00:00
Період дії договору: 10.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 199 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 33 166.67 UAH)
Оплачено: 199 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 33 166.67 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
холодний асфальт для утримання доріг, мостів та зупинок міського громадського транспорту
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 40 тонни
Період постачання до 30.11.2020
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, буд. 89 На карті