• Відкриті торги
  • КЕП

холодний асфальт для утримання доріг, мостів та зупинок міського громадського транспорту

Оголошено тендер

199 900.00 UAH
Номер: d1a4ba3880ea4e598a9d2409815310de
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-20-016134-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
Замовник: Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
Очікувана вартість: 199 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: холодний асфальт для утримання доріг, мостів та зупинок міського громадського транспорту
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 20.01.2020 15:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Сума199 900.00 UAH