• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

М'ясо свинини І категорії (без кісток та сала) охолоджене; кури-бройлери І категорії (тушки) охолоджені; філе куряче охолоджене; печінка яловича охолоджена; печінка куряча охолоджена

Завершена

1 555 466.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 777.33 UAH
Номер: 128eb8a69a5643fa95110774cff0d1f1
Внутрішній номер закупівлі: 4288172
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-01-13-002135-c   
Замовник: Виконавчий комітет Олешківської міської ради
Контактна особа: Тюріна Катерина Анатоліївна +380554222451 katerina_tyurina@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 555 466.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 7 777.33 UAH
Період уточнення: 13.01.2020 16:32 - 19.01.2020 16:37
Період прийому пропозицій: 13.01.2020 16:32 - 29.01.2020 16:37
Аукціон: 30.01.2020 15:28 - 30.01.2020 15:49
Період кваліфікації: 30.01.2020 15:49 - 06.02.2020 09:39
Період завантаження договору: 30.01.2020 15:49 - 19.02.2020 15:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо свинини І категорії (без кісток та сала) охолоджене
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 7506 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, дошкільні навчальні заклади міста На карті
Кури-бройлери І категорії (тушки) охолоджені
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 6136 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, дошкільні навчальні заклади міста На карті
Філе куряче охолоджене
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 1048 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, дошкільні навчальні заклади міста На карті
Печінка яловича охолоджена
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 997 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, дошкільні навчальні заклади міста На карті
Печінка куряча охолоджена
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 400 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, дошкільні навчальні заклади міста На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИКОЛЬТРЕЙД"

Оскарження: 30.01.2020 15:49 - 17.02.2020 00:00
Початкова пропозиція 1 552 362.48 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 552 362.48 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.02.2020 09:39
Документи 14
Скарги 0
ФОП ГОДИНА ГАННА МИКОЛАЇВНА
Початкова пропозиція 1 555 449.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 555 449.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 14
Скарги 0

Контракти

Номер: b77465fc87e54e459e92c21a9434846d
Ідентифікатор договору: UA-2020-01-13-002135-c-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИКОЛЬТРЕЙД"
Номер договору: 82
Сума договору: 571 236.25 UAH з ПДВ
Сума договору: 476 030.21 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.02.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 20.02.2020 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
pdf
Повідомлення 82.pdf
pdf
Д У1 до Д 82.pdf
pdf
дод.угода мясо.pdf
pdf
Дод угода мясо.pdf
pdf
Дод угода 4 до Дог 82.pdf
pdf
Д У _ 5 до Дог 82.pdf
p7s
sign.p7s