• Відкриті торги
  • КЕП

М'ясо свинини І категорії (без кісток та сала) охолоджене; кури-бройлери І категорії (тушки) охолоджені; філе куряче охолоджене; печінка яловича охолоджена; печінка куряча охолоджена

Оголошено тендер

1 555 466.00 UAH
Номер: c0d2c9aac28c40258f8065517e099386
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-13-007065-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Виконавчий комітет Олешківської міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Олешківської міської ради
Очікувана вартість: 1 555 466.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: М'ясо свинини І категорії (без кісток та сала) охолоджене; кури-бройлери І категорії (тушки) охолоджені; філе куряче охолоджене; печінка яловича охолоджена; печінка куряча охолоджена
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 13.01.2020 15:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 555 466.00 UAH