-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М'ясо свинини І категорії (без кісток та сала) охолоджене; кури-бройлери І категорії (тушки) охолоджені; філе куряче охолоджене; печінка яловича охолоджена; печінка куряча охолоджена
Тендер Prozorro UA-2020-01-13-002135-c
Завершена
1 555 466.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 777.33 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 777.33 UAH
Період уточнення:
13.01.2020 16:32 - 19.01.2020 16:37
Звернень немає. Звернення не може бути заданим