-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо свинини І категорії (без кісток та сала) охолоджене; кури-бройлери І категорії (тушки) охолоджені; філе куряче охолоджене; печінка яловича охолоджена; печінка куряча охолоджена
571 236.25
UAH з ПДВ
Номер:
b77465fc87e54e459e92c21a9434846d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-13-002135-c-a1
Замовник:
Виконавчий комітет Олешківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37929985
-
Контактна особа:
Тюріна Катерина Анатоліївна +380554222451 katerina_tyurina@ukr.net
-
Адреса:
75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, вул. Гвардійська, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИКОЛЬТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
ЧЕРЕДНИЧЕНКО МИКОЛА ВЯЧЕСЛАВОВИЧ +380501752397 nikoltradepe@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
82
Дата підписання:
20.02.2020 00:00
Період дії договору:
20.02.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
571 236.25 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 95 206.04 UAH)
Оплачено:
571 236.25 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 95 206.04 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо свинини І категорії (без кісток та сала) охолоджене
Кількість
7506 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, дошкільні навчальні заклади міста
На карті
Кури-бройлери І категорії (тушки) охолоджені
Кількість
6136 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, дошкільні навчальні заклади міста
На карті
Філе куряче охолоджене
Кількість
1048 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, дошкільні навчальні заклади міста
На карті
Печінка яловича охолоджена
Кількість
997 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, дошкільні навчальні заклади міста
На карті
Печінка куряча охолоджена
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, дошкільні навчальні заклади міста
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
1f3e224bc4f947cbbf9f71e525519249
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
а) п. 3.2 розділу III «Ціна договору» викласти в такій редакції: «Ціна цього Договору становить: 1 455 026,22 грн. (Один мільйон чотириста п’ятдесят п’ять тисяч двадцять шість гривень 22 коп.) у тому числі ПДВ: 242 504,37 грн.»; б) замінити Додаток № 1 «Специфікація» до Договору про закупівлю № 82 від 20.02.2020р. та викласти його в новій редакції, що додається.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
25.02.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
852ee6cf22834347b89641043a120b48
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
а) п. 3.2 розділу III «Ціна договору» викласти в такій редакції: «Ціна цього Договору становить: 1 305 026,22 грн. (Один мільйон триста п’ять тисяч двадцять шість гривень 22 коп.) з ПДВ.».б) замінити Додаток № 1 «Специфікація» до Договору про закупівлю № 82 від 20.02.2020р. та викласти його в новій редакції, що додається.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
95a8c383a6084f4d967766715a2eb92e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
а) п. 3.2 розділу III «Ціна договору» викласти в такій редакції: «Ціна цього Договору становить: 1 305 026,22 грн. (Один мільйон триста п’ять тисяч двадцять шість гривень 22 коп.) з ПДВ.».б) замінити Додаток № 1 «Специфікація» до Договору про закупівлю № 82 від 20.02.2020р. та викласти його в новій редакції, що додається.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
17.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
0098acfcdf854cec996214715cd7c829
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
а) п. 3.2 розділу III «Ціна договору» викласти в такій редакції: «Ціна цього Договору становить: 641446.87 грн. (Шістсот сорок одна тисяча чотириста сорок шість гривень 87 коп.) з ПДВ.».б) замінити Додаток № 1 «Специфікація» до Договору про закупівлю № 82 від 20.02.2020р. та викласти його в новій редакції, що додається.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ea50755f79f8487b8aa5c433f00d06cc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
а) п. 3.2 розділу III «Ціна договору» викласти в такій редакції: «Ціна цього Договору становить: 571236.25 грн. (П'ятсот сімдесят одна тисяча двісті тридцять шість гривень 25 коп.) з ПДВ.».б) замінити Додаток № 1 «Специфікація» до Договору про закупівлю № 82 від 20.02.2020р. та викласти його в новій редакції, що додається.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
31.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано