-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням французької мови ХМР та в пришкільному оздоровчому таборі
Тендер Prozorro UA-2020-01-08-000298-b
Завершена
1 292 465.28
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 462.33 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 462.33 UAH
Номер:
c4dddcf3df384059b6837064786af30c
Внутрішній номер закупівлі:
4274991
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-08-000298-b
Замовник:
ХЕРСОНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ № 12 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24115498
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська обл., Херсон, ВУЛИЦЯ КВІТКОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гурнак Інна +380552359313 francecole12@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 292 465.28 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 462.33 UAH
Період уточнення:
08.01.2020 16:50 - 14.01.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
08.01.2020 16:50 - 24.01.2020 17:00
Аукціон:
27.01.2020 14:51 - 27.01.2020 15:12
Період кваліфікації:
27.01.2020 15:12 - 31.01.2020 11:56
Період завантаження договору:
27.01.2020 15:12 - 16.02.2020 15:12
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням французької мови ХМР та в пришкільному оздоровчому таборі
Кількість
38662 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «БАЗІСТОРГ»
Оскарження: 27.01.2020 15:12 - 11.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41619815
-
Контактна особа:
Волотін Євген В'ячеславович 380956998831, 380956998831 bazistorgtov@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, 73000, Херсонська обл., місто Херсон, вул. Ак. Тарле, буд.16, кор. 2, кв. 76
Оскарження: 27.01.2020 15:12 - 11.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 283 848.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 283 848.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.01.2020 11:56
Документи
15
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "СЕРВИС ГРАНД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38386760
-
Контактна особа:
Скороход Віталій Миколайович 380552322730, 380552322730 servisgrand@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Бериславське шосе, будинок 44 А
Початкова пропозиція
1 292 465.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 292 465.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
4378e84f806e486db281bf4997b19585
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-08-000298-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «БАЗІСТОРГ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41619815
-
Контактна особа:
Волотін Євген В'ячеславович 380956998831, 380956998831 bazistorgtov@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, 73000, Херсонська обл., місто Херсон, вул. Ак. Тарле, буд.16, кор. 2, кв. 76
Номер договору:
8
Сума договору:
848 861.94 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.02.2020 00:00 - 01.03.2021 00:00
Дата підписання:
17.02.2020 00:00
Статус:
Підписаний