-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням французької мови ХМР та в пришкільному оздоровчому таборі
Тендер Prozorro UA-2020-01-08-000298-b
Завершена
1 292 465.28
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 462.33 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 462.33 UAH
Період уточнення:
08.01.2020 16:50 - 14.01.2020 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим