-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням французької мови ХМР та в пришкільному оздоровчому таборі
Оголошено тендер
1 292 465.28
UAH
Номер:
7fc70d38a9e14897ac1bc1120f4844d2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-03-004148-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ХЕРСОНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ № 12 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24115498
Замовник:
ХЕРСОНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ № 12 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24115498
Очікувана вартість:
1 292 465.28 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням французької мови ХМР та в пришкільному оздоровчому таборі
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.01.2020 15:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 292 465.28 UAH