• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням французької мови ХМР та в пришкільному оздоровчому таборі

848 861.94 UAH без ПДВ
Номер: 4378e84f806e486db281bf4997b19585
Ідентифікатор договору: UA-2020-01-08-000298-b-b1
Замовник: ХЕРСОНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ № 12 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «БАЗІСТОРГ»
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Номер договору: 8
Дата підписання: 17.02.2020 00:00
Період дії договору: 17.02.2020 00:00 - 01.03.2021 00:00
Сума договору: 848 861.94 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням французької мови ХМР та в пришкільному оздоровчому таборі
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 38662 послуга
Період постачання 17.02.2020 - 01.03.2021
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Квіткова,1 На карті

Внесені зміни

    Номер: d278880334cd4393a7bd53d8440423e5
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 18.05.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
доп угода №1 від 18_05_2020 (1).pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: b15443dfcfdd4624bca150da7191fedd
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Відповідно до частини 4 статті 36 Закону України „Про публічні закупівлі” № 922 від 25 грудня 2015 року : « Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватись після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: 1) Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 22.07.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ПОВІДОМЛЕННЯ про внесення змін (1).pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 87925f7441af45438e12a4cf84af5d57
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Відповідно до частини 4 статті 36 Закону України „Про публічні закупівлі” № 922 від 25 грудня 2015 року : « Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватись після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: 1) Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 11.09.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Доп.угода_ 3 від 11.09.2020р . (1).PDF
p7s
sign.p7s
    Номер: c696b87e926647489f051dd9faefbea3
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Відповідно до частини 4 статті 36 Закону України „Про публічні закупівлі” № 922 від 25 грудня 2015 року : « Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватись після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: 1) Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 28.12.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Додаткова угода _4 від 28.12.2020 р. (1).PDF
p7s
sign.p7s
    Номер: e507a9872d794004bec842c1c4f20d79
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю,укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 30.12.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Додаткова угода_5 від 30.12.2020 р. (1).PDF
p7s
sign.p7s
    Номер: 3a137c7c030f4d67ad012a8a2d1a2b68
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної у договорі, укладеному в попередньому році, якщо виплати на цю мету затверджено в установленому порядку( п.5 ст.36 Закон України "Про публічні закупівлі").
    Номер додаткової угоди: 6
    Дата внесення змін до договору: 28.01.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано