-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
м'ясо свинини (задня стегнова частина м'якуш без кісток) охолоджене або заморожене, філе куряче охолоджене або заморожене, гомілка куряча заморожена, четвертина куряча заморожена, стегно куряче заморожене, печінка яловича заморожена
Тендер Prozorro UA-2019-12-13-001525-b
на потребу 2020 року
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Номер:
469d8797c3bf4df6a8150695312a5216
Внутрішній номер закупівлі:
4171131
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-13-001525-b
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145493
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, селище Диканька, вулиця Незалежності 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Попова Наталія Борисівна +380535191167 dicrn@ukr.net http://dikmetod.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 000.00 UAH
Період уточнення:
13.12.2019 11:46 - 27.12.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2019 11:46 - 06.01.2020 00:00
Аукціон:
08.01.2020 14:58 - 08.01.2020 15:19
Період кваліфікації:
08.01.2020 15:19 - 09.01.2020 15:39
Період завантаження договору:
08.01.2020 15:19 - 28.01.2020 15:19
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом перерахування Покупцем коштів на рахунок Постачальника після пред’явлення Постачальником накладних на оплату товару протягом 10-ти банківських днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м'ясо свинини (задня стегнова частина м'якуш без кісток) охолоджене або заморожене
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
філе куряче охолоджене або заморожене
Кількість
1300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
гомілка куряча заморожена
Кількість
1100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
четвертина куряча заморожена
Кількість
1440 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
стегно куряче заморожене
Кількість
900 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
печінка яловича заморожена
Кількість
510 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП МАЗАРАТІЙ Н. І.
Оскарження: 08.01.2020 15:19 - 20.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2707716424
-
Контактна особа:
ФОП МАЗАРАТІЙ Н. І. +380982619734 mazaratiy_natalia@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Полтавська обл., Полтава, 36002, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ НАВРОЦЬКОГО, будинок 15, квартира 51
Оскарження: 08.01.2020 15:19 - 20.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
599 937.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
599 937.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.01.2020 15:39
Документи
10
Скарги
0
ФОП Аврахова Катерина Григорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3149416743
-
Контактна особа:
Аврахова Катерина Григорівна 380952468640, 380952468640 avrahova_kh@ukr.net
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Маршала Бірюзова, буд.43, кв.13
Початкова пропозиція
600 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
600 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
58a347e70a0f44ea83bebbc491c20dd9
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-13-001525-b-c1
Постачальник:
ФОП МАЗАРАТІЙ Н. І.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2707716424
-
Контактна особа:
ФОП МАЗАРАТІЙ Н. І. +380982619734 mazaratiy_natalia@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Полтавська обл., Полтава, 36002, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ НАВРОЦЬКОГО, будинок 15, квартира 51
Номер договору:
6
Сума договору:
441 023.72 UAH з ПДВ
Сума договору:
367 519.77 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.01.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
20.01.2020 00:00
Статус:
Підписаний