• Відкриті торги
  • КЕП

м'ясо свинини (задня стегнова частина м'якуш без кісток) охолоджене або заморожене, філе куряче охолоджене або заморожене, гомілка куряча заморожена, четвертина куряча заморожена, стегно куряче заморожене, печінка яловича заморожена

Оголошено тендер

600 000.00 UAH
Номер: 4fc37de9d3b64dca806bb0b572c43290
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-12-13-001996-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації
Замовник: Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації
Очікувана вартість: 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: м'ясо свинини (задня стегнова частина м'якуш без кісток) охолоджене або заморожене, філе куряче охолоджене або заморожене, гомілка куряча заморожена, четвертина куряча заморожена, стегно куряче заморожене, печінка яловича заморожена
Примітки: на потребу 2020 року
Річний план закупівлі на: 2019
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 13.12.2019 11:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума600 000.00 UAH