-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
м'ясо свинини (задня стегнова частина м'якуш без кісток) охолоджене або заморожене, філе куряче охолоджене або заморожене, гомілка куряча заморожена, четвертина куряча заморожена, стегно куряче заморожене, печінка яловича заморожена
Тендер Prozorro UA-2019-12-13-001525-b
на потребу 2020 року
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Період уточнення:
13.12.2019 11:46 - 27.12.2019 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим