-
Відкриті торги
-
КЕП
м'ясо свинини (задня стегнова частина м'якуш без кісток) охолоджене або заморожене, філе куряче охолоджене або заморожене, гомілка куряча заморожена, четвертина куряча заморожена, стегно куряче заморожене, печінка яловича заморожена
441 023.72
UAH з ПДВ
Номер:
58a347e70a0f44ea83bebbc491c20dd9
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-13-001525-b-c1
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145493
-
Контактна особа:
Попова Наталія Борисівна +380535191167 dicrn@ukr.net http://dikmetod.ucoz.ua
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, селище Диканька, вулиця Незалежності 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП МАЗАРАТІЙ Н. І.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2707716424
-
Контактна особа:
ФОП МАЗАРАТІЙ Н. І. +380982619734 mazaratiy_natalia@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Полтавська обл., Полтава, 36002, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ НАВРОЦЬКОГО, будинок 15, квартира 51
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
6
Дата підписання:
20.01.2020 00:00
Період дії договору:
20.01.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
441 023.72 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 73 503.95 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м'ясо свинини (задня стегнова частина м'якуш без кісток) охолоджене або заморожене
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
філе куряче охолоджене або заморожене
Кількість
1300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
гомілка куряча заморожена
Кількість
1100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
четвертина куряча заморожена
Кількість
1440 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
стегно куряче заморожене
Кількість
900 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
печінка яловича заморожена
Кількість
510 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
38500, Україна, Полтавська область, смт. Диканька, вул. Незалежності, 117 та підпорядковані навчальні заклади Замовника
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
0d6a2d3ba10b4129aa06caa67a326b1d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовились збільшити ціну за одиницю товару не більше ніж на 10%, при цьому зменшуючи обсяг продукції, яка постачається у межах суми договору
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
16.09.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
87611e5b4b604d0ba879180baf53ee31
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди внести зміни до договору №6 від 20.01.2020 року , а саме до підпункту 3.1 розділу ІІІ "Ціна договору" та зменшити суму договору на 116913 грн. 24 коп., у зв`язку з закриттям договору.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
22.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано