-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгової категорії та учнів 1-4 класів Апостолівської ЗОШ № 4
Тендер Prozorro UA-2019-12-12-003320-b
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгової категорії та учнів 1-4 класів Апостолівської ЗОШ № 4
Завершена
375 300.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
Номер:
5dacead00a084d779224bdf47bdea215
Внутрішній номер закупівлі:
4164448
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-12-003320-b
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220031
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Визволення, 31-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Іванович +380683605836 ap.osvitavk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
375 300.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 900.00 UAH
Період уточнення:
12.12.2019 15:12 - 17.12.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2019 15:12 - 27.12.2019 17:00
Аукціон:
02.01.2020 14:07 - 02.01.2020 14:28
Період кваліфікації:
02.01.2020 14:28 - 08.01.2020 09:30
Період завантаження договору:
02.01.2020 14:28 - 22.01.2020 14:28
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Опис100 % після оплата, з відстрочкою платежу на 7 банківських днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів Апостолівської ЗОШ №4, Відділу освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
Кількість
20700 послуга
Період постачання
27.01.2020 - 30.06.2020
Місце постачання
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара,13
На карті
Послуги з організації гарячого харчування для учнів пільгової категорії Апостолівської ЗОШ №4, Відділу освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
Кількість
9900 послуга
Період постачання
27.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара,13
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ОРФАНУ НЕЛЯ ВАСИЛІВНА "
Оскарження: 02.01.2020 14:28 - 19.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2531014362
-
Контактна особа:
НЕЛЯ ОРФАНУ +380982830700 180469n@ukr.net
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, Апостолівський район, місто Апостолове, ВУЛИЦЯ КУХАРЄВА, будинок 19
Оскарження: 02.01.2020 14:28 - 19.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
375 300.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
373 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.01.2020 09:30
Документи
41
Скарги
0
ТОВ "Нікмаркет стандарт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40013869
-
Контактна особа:
Пфайфер Олександр Павлович +380975195856 nikmarketst@ukr.net
-
Адреса:
53200, Україна, Дніпропетровська область, місто Нікополь, вул.Корпоративна,буд.3
Початкова пропозиція
375 300.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
375 300.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
5173096d048143619ca6b75b5ed59578
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-12-003320-b-c1
Постачальник:
ФОП "ОРФАНУ НЕЛЯ ВАСИЛІВНА "
×
-
Код ЄДРПОУ:
2531014362
-
Контактна особа:
НЕЛЯ ОРФАНУ +380982830700 180469n@ukr.net
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, Апостолівський район, місто Апостолове, ВУЛИЦЯ КУХАРЄВА, будинок 19
Номер договору:
2во
Сума договору:
216 899.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.01.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Дата підписання:
20.01.2020 11:00
Статус:
Виконаний