-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгової категорії та учнів 1-4 класів Апостолівської ЗОШ № 4
Тендер Prozorro UA-2019-12-12-003320-b
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгової категорії та учнів 1-4 класів Апостолівської ЗОШ № 4
Завершена
375 300.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
Період оскарження:
12.12.2019 15:12 - 23.12.2019 00:00
Нічого не знайдено.