-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги їдалень
Оголошено тендер
375 300.00
UAH
Номер:
87cfd6d4466545c2a5cecaea8cf9972c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-12-003293-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ АПОСТОЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220031
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220031
Очікувана вартість:
375 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги їдалень
Примітки:
207000,00 грн - учні І-ІV класів на І півріччя 2020 р.; 168300,00 грн - учні пільгової категорії на 2020 рік.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
12.12.2019 11:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума375 300.00 UAH