-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгової категорії та учнів 1-4 класів Апостолівської ЗОШ № 4
216 899.60
UAH без ПДВ
Номер:
5173096d048143619ca6b75b5ed59578
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-12-003320-b-c1
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220031
-
Контактна особа:
Богдан Іванович +380683605836 ap.osvitavk@ukr.net
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Визволення, 31-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ОРФАНУ НЕЛЯ ВАСИЛІВНА "
×
-
Код ЄДРПОУ:
2531014362
-
Контактна особа:
НЕЛЯ ОРФАНУ +380982830700 180469n@ukr.net
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, Апостолівський район, місто Апостолове, ВУЛИЦЯ КУХАРЄВА, будинок 19
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Номер договору:
2во
Дата підписання:
20.01.2020 11:00
Період дії договору:
20.01.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Сума договору:
216 899.60 UAH без ПДВ
Оплачено:
216 899.60 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів Апостолівської ЗОШ №4, Відділу освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
Кількість
8300 послуга
Період постачання
27.01.2020 - 30.06.2020
Місце постачання
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара,13
На карті
Послуги з організації гарячого харчування для учнів пільгової категорії Апостолівської ЗОШ №4, Відділу освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
Кількість
8260 послуга
Період постачання
27.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара,13
На карті
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
3a23cec9e3174626812081f28132eea9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджена зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.01.2020 14:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
20824dbe6d134d788ec343b1a60f7ffd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку зі зменшенням дітоднів з-за карантину зменшити об'єму послуг на 14040 послуг (пільгова категорія - 1640 послуг , учні 1-4 класів - 12400 послуг) на суму на 15552,00 грн. без ПДВ
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
29.04.2020 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
7bc6813429494bf68d9e527d36a95512
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення загальної суми та обсягу закупівлі на 38044,00 грн. у зв'язку з фактичною відвідуванням дітей протягом 2021 року.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
24.12.2020 08:10
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
8102d3a45b3f40aeac8d10465597b272
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії Договору до 31.03.2021 року відповідно до ч.5 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" (в редакції, що діяла до 19.04.2020 року)
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 08:15
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
3e28423aa56e430597bbb7b52b45fb07
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни договору на 33175,60 грн. відповідно до ч.5 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" із змінами (до 19.04.2021 р) на суму що не перевищує 20% від суми, визначеної в договорі, який був укладений у минулому році. Загальна вартість Договору складає - 216899,60 грн.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
09.02.2021 09:20
Статус:
Опубліковано