-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи
Тендер Prozorro UA-2019-12-11-004377-b
Овочі, фрукти та горіхи ДК 021-2015 :03220000-9 (Коренеплідні та бульбоплідні овочі : буряк, морква, цибуля, помідори, огірки відкритого ґрунту, огірки закритого ґрунту, кабачки, перець, капуста качанна, капуста рання, баклажани)
Завершена
723 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 617.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 617.50 UAH
Номер:
47495701865e4fce817c04f5b2b29cc6
Внутрішній номер закупівлі:
4158007
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-11-004377-b
Замовник:
Відділ освіти Добропільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142833
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, ВУЛИЦЯ РАДЯНСЬКА, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Таміла Квачко +380627728180 hozgoroo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
723 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 617.50 UAH
Період уточнення:
11.12.2019 17:38 - 17.12.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2019 17:38 - 27.12.2019 09:00
Аукціон:
02.01.2020 13:00 - 02.01.2020 13:21
Період кваліфікації:
02.01.2020 13:21 - 03.01.2020 15:09
Період завантаження договору:
02.01.2020 13:21 - 22.01.2020 13:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Буряк
Кількість
10000 кілограм
Період постачання
02.01.2020 - 31.12.2020
Морква
Кількість
9000 кілограм
Період постачання
02.01.2020 - 31.12.2020
Цибуля (ріпчаста)
Кількість
12000 кілограм
Період постачання
02.01.2020 - 31.12.2020
Огірок (свіжий) відкритого ґрунту
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
02.01.2020 - 31.12.2020
Огірок (свіжий закритого ґрунту)
Кількість
600 кілограм
Період постачання
02.01.2020 - 31.12.2020
Кабачок (свіжий)
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
02.01.2020 - 31.12.2020
Капуста качанна
Кількість
19000 кілограм
Період постачання
02.01.2020 - 31.12.2020
Капуста (свіжа рання)
Кількість
2500 кілограм
Період постачання
02.01.2020 - 31.12.2020
Помідори (свіжі)
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
02.01.2020 - 31.12.2020
Баклажани (свіжі)
Кількість
500 кілограм
Період постачання
02.01.2020 - 31.12.2020
Перець (свіжий)
Кількість
600 кілограм
Період постачання
02.01.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "СУХОДОЛЬСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Оскарження: 02.01.2020 13:21 - 14.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3253600631
-
Контактна особа:
Володимир Суходольський +380684605598 v.suh11@ukr.net
-
Адреса:
84020, Україна, Донецька область, Олександрівський район, село Високопілля, ВУЛИЦЯ САДОВА, будинок 3
Оскарження: 02.01.2020 13:21 - 14.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
719 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
719 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.01.2020 15:09
Документи
31
Скарги
0
ФОП Чаловський Олександр Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2381811410
-
Контактна особа:
Чаловський Олександр 0506006850, 380958103598 belau57@ukr.net
-
Адреса:
85004, Україна, Донецька область, Добропілля, проспект Перемоги,14-4
Початкова пропозиція
723 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
723 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
73
Скарги
0
Контракти
Номер:
2cb59b5f29b9427cae1502cf38df517d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-11-004377-b-a1
Постачальник:
ФОП "СУХОДОЛЬСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3253600631
-
Контактна особа:
Володимир Суходольський +380684605598 v.suh11@ukr.net
-
Адреса:
84020, Україна, Донецька область, Олександрівський район, село Високопілля, ВУЛИЦЯ САДОВА, будинок 3
Номер договору:
3 Т/20
Сума договору:
498 765.49 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
20.01.2020 18:02
Статус:
Виконаний