-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи
Тендер Prozorro UA-2019-12-11-004377-b
Овочі, фрукти та горіхи ДК 021-2015 :03220000-9 (Коренеплідні та бульбоплідні овочі : буряк, морква, цибуля, помідори, огірки відкритого ґрунту, огірки закритого ґрунту, кабачки, перець, капуста качанна, капуста рання, баклажани)
Завершена
723 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 617.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 617.50 UAH
Період оскарження:
11.12.2019 17:38 - 23.12.2019 00:00
Нічого не знайдено.