• Відкриті торги
  • КЕП

Овочі, фрукти та горіхи (Коренеплідні та бульбоплідні овочі : буряк, морква, цибуля, помідори, огірки, кабачки, перець, капуста качанна, баклажани).

Оголошено тендер

723 500.00 UAH
Номер: 1c06e4e58be64dbfbb25e904747c6093
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-12-11-007280-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: Відділ освіти Добропільської міської ради
Очікувана вартість: 723 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Овочі, фрукти та горіхи (Коренеплідні та бульбоплідні овочі : буряк, морква, цибуля, помідори, огірки, кабачки, перець, капуста качанна, баклажани).
Примітки: Очікувана вартість на 2020 р
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 11.12.2019 15:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума723 500.00 UAH