-
Відкриті торги
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи
498 765.49
UAH без ПДВ
Номер:
2cb59b5f29b9427cae1502cf38df517d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-11-004377-b-a1
Замовник:
Відділ освіти Добропільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142833
-
Контактна особа:
Таміла Квачко +380627728180 hozgoroo@gmail.com
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, ВУЛИЦЯ РАДЯНСЬКА, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "СУХОДОЛЬСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3253600631
-
Контактна особа:
Володимир Суходольський +380684605598 v.suh11@ukr.net
-
Адреса:
84020, Україна, Донецька область, Олександрівський район, село Високопілля, ВУЛИЦЯ САДОВА, будинок 3
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Номер договору:
3 Т/20
Дата підписання:
20.01.2020 18:02
Період дії договору:
20.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
498 765.49 UAH без ПДВ
Оплачено:
498 765.49 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Буряк
Кількість
10000 кілограм
Період постачання
02.01.2020 - 31.12.2020
Морква
Кількість
9000 кілограм
Період постачання
02.01.2020 - 31.12.2020
Цибуля (ріпчаста)
Кількість
12000 кілограм
Період постачання
02.01.2020 - 31.12.2020
Огірок (свіжий) відкритого ґрунту
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
02.01.2020 - 31.12.2020
Огірок (свіжий закритого ґрунту)
Кількість
600 кілограм
Період постачання
02.01.2020 - 31.12.2020
Кабачок (свіжий)
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
02.01.2020 - 31.12.2020
Капуста качанна
Кількість
19000 кілограм
Період постачання
02.01.2020 - 31.12.2020
Капуста (свіжа рання)
Кількість
2500 кілограм
Період постачання
02.01.2020 - 31.12.2020
Помідори (свіжі)
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
02.01.2020 - 31.12.2020
Баклажани (свіжі)
Кількість
500 кілограм
Період постачання
02.01.2020 - 31.12.2020
Перець (свіжий)
Кількість
600 кілограм
Період постачання
02.01.2020 - 31.12.2020
Внесені зміни
- Зміна №1 Дод. угода №1
- Зміна №2 № 2
- Зміна №3 № 3
- Зміна №4 № 4
- Зміна №5 № 5
- Зміна №6 № 6
- Зміна №7 № 7
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
db8cf650376f4b76bfd6cc8a0666f543
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
Дод. угода №1
Дата внесення змін до договору:
16.04.2020 19:16
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
dea2e3f5723b43a8abad4a08ba56afd0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
№ 2
Дата внесення змін до договору:
29.07.2020 09:59
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
41e6c80a9c11469e81d8845694b7b14f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
№ 3
Дата внесення змін до договору:
01.09.2020 14:20
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
b14ff80718294b139ecb3be47e10e76c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
№ 4
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 15:41
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
b3eacb47e49c4f66b62de15235becd32
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
№ 5
Дата внесення змін до договору:
31.12.2020 15:19
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
2fc3ac69db20420692bf7feda48cb312
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
№ 6
Дата внесення змін до договору:
12.01.2021 09:48
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
b3e643afa41d4469ac88cd9d38c1aec5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
№ 7
Дата внесення змін до договору:
26.02.2021 16:34
Статус:
Опубліковано