• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (48821000-9 Мережеві сервери ) 26.20.15-00.00 Обладнання ЛОМ та ТКМ для потреб відокремлених підрозділів, код за ДК 016:2010: 26.20.1 (26.20.15-00.00), код за ДК 021:2015 (CPV): 48821000-9

Завершена

3 578 940.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 35 700.00 UAH
Номер: f49977b0ae414c3d9630886e99a6beee
Внутрішній номер закупівлі: 414082
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-09-23-000264-a   
Замовник: Державне підприємство "Національна енергетична компанія "Укренерго"
Контактна особа: Бабченко Владислав Вікторович (044)238-37-52 sztp@nec.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 48821000-9 Мережеві сервериАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 3 578 940.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 35 700.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 85 894.00 UAH
Період уточнення: 23.09.2016 11:10 - 23.10.2016 16:00
Період прийому пропозицій: 23.09.2016 11:10 - 02.11.2016 15:00
Період прекваліфікації: 02.11.2016 15:03 - 24.11.2016 00:00
Аукціон: 24.11.2016 15:36 - 24.11.2016 15:57
Період кваліфікації: 24.11.2016 15:57 - 29.11.2016 12:28
Період завантаження договору: 24.11.2016 15:57 - 14.12.2016 15:57

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (48821000-9 Мережеві сервери ) 26.20.15-00.00 Обладнання ЛОМ та ТКМ для потреб відокремлених підрозділів
Код ДК 021:2015: 48821000-9 Мережеві сервери
Кількість 7 комплект
Період постачання до 31.03.2017
Місце постачання згідно ТД, Україна, Київська обл., Київ, зазначено в Додатку 3 тендерної документації На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Віннком Україна

Оскарження: 24.11.2016 15:57 - 10.12.2016 00:00
Початкова пропозиція 3 571 382.00 UAH без ПДВ /
3 535 682.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
18.11.2016 15:00
Результати кваліфікації
Переможець
29.11.2016 12:28
Документи 26
Скарги 0
ТОВ "ЕсАй БІС"
Початкова пропозиція 3 577 715.00 UAH без ПДВ /
3 542 015.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
18.11.2016 14:59
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 23
Скарги 0
ТОВ НЕТВЕЙВ
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
18.11.2016 15:01
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи 22
Скарги 0
ТОВ ІТ-СТАР
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
18.11.2016 15:03
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи 10
Скарги 0

Контракти

Номер: acc0e0d02abf457faf503f470f797504
Ідентифікатор договору: UA-2016-09-23-000264-a-a1
Постачальник: ТОВ Віннком Україна
Номер договору: 15-1/4608-16
Сума договору: 3 535 682.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.12.2016 00:00 - 31.03.2017 00:00
Дата підписання: 19.12.2016 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір Віннком Україна.pdf
p7s
sign.p7s