-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (48821000-9 Мережеві сервери ) 26.20.15-00.00 Обладнання ЛОМ та ТКМ для потреб відокремлених підрозділів, код за ДК 016:2010: 26.20.1 (26.20.15-00.00), код за ДК 021:2015 (CPV): 48821000-9
Тендер Prozorro UA-2016-09-23-000264-a
Завершена
3 578 940.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 35 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 35 700.00 UAH