• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (48821000-9 Мережеві сервери ) 26.20.15-00.00 Обладнання ЛОМ та ТКМ для потреб відокремлених підрозділів, код за ДК 016:2010: 26.20.1 (26.20.15-00.00), код за ДК 021:2015 (CPV): 48821000-9

Завершена

3 578 940.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 35 700.00 UAH
Період уточнення: 23.09.2016 11:10 - 23.10.2016 16:00
Відповідь надана

Стосовно досвіду виконання аналогічного договору

Номер: c16e2f050dec4dee81ca6d1ebeb1a8cf
Дата опублікування: 11.10.2016 15:56
Опис: У додатку 2 до тендерної документації, у пункті 2 (Досвід виконання аналогічного договору) у пп 2.1 вимагається надати "виконаний договір...". Що мається на увазі? Зазвичай сам договір складає комерційну таємницю. Чи достатньо буде надати опис договіру, якщо так, то яка саме інформація має бути надана (Замовник, тип обладнання, сума договіру тощо)?
Відповідь: Стосовно Вашого питання, рішенням тендерного комітету від 24.10.2016р. в тендерну документацію внесені зміни у п. 2 "Досвід виконання аналогічного договору" Додатку 2 . Зміни до тендерної документації оприлюднені відповідно до вимог ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі» в електронній системі закупівель
Дата відповіді: 24.10.2016 15:47