• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (48821000-9 Мережеві сервери ) 26.20.15-00.00 Обладнання ЛОМ та ТКМ для потреб відокремлених підрозділів, код за ДК 016:2010: 26.20.1 (26.20.15-00.00), код за ДК 021:2015 (CPV): 48821000-9

3 535 682.00 UAH без ПДВ
Номер: acc0e0d02abf457faf503f470f797504
Ідентифікатор договору: UA-2016-09-23-000264-a-a1
Постачальник: ТОВ Віннком Україна
Класифікатор ДК 021:2015: 48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Номер договору: 15-1/4608-16
Дата підписання: 19.12.2016 00:00
Період дії договору: 19.12.2016 00:00 - 31.03.2017 00:00
Сума договору: 3 535 682.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (48821000-9 Мережеві сервери ) 26.20.15-00.00 Обладнання ЛОМ та ТКМ для потреб відокремлених підрозділів
Код ДК 021:2015: 48821000-9 Мережеві сервери
Кількість 7 комплект
Період постачання до 31.03.2017
Місце постачання згідно ТД, Україна, Київська обл., Київ, зазначено в Додатку 3 тендерної документації На карті