• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Серверне обладнання

Завершена

1 038 003.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 380.03 UAH
Номер: aec8ee7042fb4dddbff3e03676eaae5d
Внутрішній номер закупівлі: 4039005
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-11-20-001087-b   
Замовник: Донецька обласна державна адміністрація
Контактна особа: Володимир Білокопитий +380626420467 17.oda@dn.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 038 003.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 10 380.03 UAH
Період уточнення: 20.11.2019 12:31 - 25.11.2019 14:00
Період прийому пропозицій: 20.11.2019 12:31 - 05.12.2019 14:00
Аукціон: 06.12.2019 13:48 - 06.12.2019 14:09
Період кваліфікації: 06.12.2019 14:09 - 13.12.2019 16:42
Період завантаження договору: 06.12.2019 14:09 - 26.12.2019 14:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Серверне обладнання
Код ДК 021:2015: 48820000-2 Сервери
Кількість 1 комплект
Період постачання до 01.04.2020
Місце постачання 84306, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого,6 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ЛанТек"

Оскарження: 06.12.2019 14:09 - 24.12.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 035 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 035 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.12.2019 16:42
Документи 22
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕС ТІ СІ»
Початкова пропозиція 1 038 003.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 038 003.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 14
Скарги 0

Контракти

Номер: 26b609c6c3664dc8a22e9c28b37739f6
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-20-001087-b-b1
Постачальник: ПП "ЛанТек"
Номер договору: 2
Сума договору: 1 035 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 11.01.2020 11:17
Статус:
Розірваний
PDF
Договір № 2 від 11.01.2020 ПП ЛанТек.PDF
PDF
Додаткова угода до Договору 11.01.2020.PDF
p7s
sign.p7s