• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Серверне обладнання

Завершена

1 038 003.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 380.03 UAH
Період уточнення: 20.11.2019 12:31 - 25.11.2019 14:00
Відповідь надана

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Номер: 39977af6d7c64d9ca44d85145a7e70a6
Дата опублікування: 21.11.2019 11:44
Опис: - Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь: Доброго дня. Дякуємо за запитання. По-першому питанню: в тендерній документації чітко прописані технічні, якісні, кількісні та інші вимоги до предмета закупівлі (не вказано ніяких торгових марок або моделей). По другому питанню: оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі одного критерію – ціна, тому в закупівлі можуть прийняти участь всі учасники, в тому числі ФОП неплатники ПДВ. Пропозиції неплатника ПДВ/ платника ПДВ буде оцінено як остаточну ціну.
Дата відповіді: 21.11.2019 16:06