-
Відкриті торги
-
КЕП
серверне обладнання
Оголошено тендер
1 038 003.00
UAH
Номер:
27fde0bf824d414090e03ba476cb4c49
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-11-20-002216-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Донецька обласна державна адміністрація
×
-
Код ЄДРПОУ:
00022473
Замовник:
Донецька обласна державна адміністрація
×
-
Код ЄДРПОУ:
00022473
Очікувана вартість:
1 038 003.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
серверне обладнання
Річний план закупівлі на:
2019
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 Сервери
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
20.11.2019 11:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 038 003.00 UAH