-
Відкриті торги
-
КЕП
Серверне обладнання
1 035 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
26b609c6c3664dc8a22e9c28b37739f6
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-20-001087-b-b1
Замовник:
Донецька обласна державна адміністрація
×
-
Код ЄДРПОУ:
00022473
-
Контактна особа:
Володимир Білокопитий +380626420467 17.oda@dn.gov.ua
-
Адреса:
84306, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "ЛанТек"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30692374
-
Контактна особа:
ПП "ЛанТек" 38 (044) 360-56-27 Oksana.Gerashchenko@lantec.ua
-
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, 65026, м.Одеса, вул.Польська 3, кв. 24
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Номер договору:
2
Дата підписання:
11.01.2020 11:17
Період дії договору:
01.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 035 000.00 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
Відповідно до частини першою статті 598, частини першою статті 604, частини першою статті 651 Цивільного кодексу України, п.12.2 Сторони дійшли взаємної згоди з 18.02.2020 розірвати Договір про закупівлю від 11.01.2020 № 2.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Серверне обладнання
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 01.04.2020