-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-11-02-000046-b
Електрична енергія
Завершена
4 325 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 86 500.00 UAH
мін. крок: 2% або 86 500.00 UAH
Номер:
1706d11f1d3c445da291baad96447a70
Внутрішній номер закупівлі:
3961706
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-02-000046-b
Замовник:
Державне підприємство "Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38385217
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська обл., Харків, м. Харків, вул. Сумська, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нестеренко Ю. В. +380577572337 DENSC@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 325 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
86 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
129 750.00 UAH
Період уточнення:
02.11.2019 15:33 - 22.11.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
02.11.2019 15:33 - 02.12.2019 18:00
Період прекваліфікації:
02.12.2019 18:03 - 22.12.2019 00:00
Аукціон:
23.12.2019 13:55 - 23.12.2019 14:22
Період кваліфікації:
23.12.2019 14:22 - 23.12.2019 18:44
Період завантаження договору:
23.12.2019 14:22 - 12.01.2020 14:22
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписОплата рахунка Постачальника за цим Договором має бути здійснена Споживачем у строк, визначений у рахунку, який не може бути меншим 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання його Споживачем, або протягом 5 (п’яти) робочих днів від дати, зазначеної у комерційній пропозиції, щодо оплати рахунку, оформленого Споживачем
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
1730000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «РемМашРесурс»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40181642
-
Контактна особа:
Войтюк Володимир Іванович 380502935158, 380502935158 remmashresurs@ukr.net
-
Адреса:
61105, Україна, Харківська область, Харків, вул. Киргизька, буд. 19
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
16.12.2019 16:55
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
40
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
Оскарження: 23.12.2019 14:22 - 03.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська обл., Черкаси, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Оскарження: 23.12.2019 14:22 - 03.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
3 356 200.00 UAH з ПДВ /
2 768 000.00 UAH з ПДВ
2 768 000.00 UAH з ПДВ
Документи
18
Скарги
0
ПАТ "ЕК "Барвінок"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33675278
-
Контактна особа:
Дерюгін Ігор Миколайович +380503009606 energo2@tkb.com.ua http://ekb.com.ua
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська область, Харків, вул.Ромен Роллана, 12
Початкова пропозиція
4 186 337.04 UAH з ПДВ /
2 854 237.04 UAH з ПДВ
2 854 237.04 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
16.12.2019 16:54
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
39
Скарги
0
ТОВ"ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34633789
-
Контактна особа:
ТОВ"ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ" +380933917780 energoinpro02@gmail.com http://energoinvestpro.in.kharkov.ua/
-
Адреса:
Україна, 61013, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 146, офіс 39
Початкова пропозиція
4 176 000.00 UAH з ПДВ /
2 899 320.00 UAH з ПДВ
2 899 320.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
16.12.2019 16:55
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
d640a1e9ff254991a8a5de87cb56410d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-02-000046-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська обл., Черкаси, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Номер договору:
Е/152-20
Сума договору:
2 706 993.61 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 255 828.01 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.01.2020 00:00 - 31.01.2021 00:00
Дата підписання:
11.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний