-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
4 325 000.00
UAH
Номер:
68a6ab517d8f4efca27e4ca33c867a1e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-11-02-000064-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Державне підприємство "Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38385217
Замовник:
Державне підприємство "Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38385217
Очікувана вартість:
4 325 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
02.11.2019 14:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 325 000.00 UAH