-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія
Електрична енергія
2 706 993.61
UAH з ПДВ
Номер:
d640a1e9ff254991a8a5de87cb56410d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-02-000046-b-b1
Замовник:
Державне підприємство "Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38385217
-
Контактна особа:
Нестеренко Ю. В. +380577572337 DENSC@UKR.NET
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська обл., Харків, м. Харків, вул. Сумська, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська обл., Черкаси, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Опис:
Електрична енергія
Номер договору:
Е/152-20
Дата підписання:
11.01.2020 00:00
Період дії договору:
11.01.2020 00:00 - 31.01.2021 00:00
Сума договору:
2 706 993.61 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 451 165.60 UAH)
Оплачено:
2 706 993.61 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 451 165.60 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
1297846 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2020 - 31.01.2021
Внесені зміни
- Зміна №1 1
- Зміна №2 2
- Зміна №3 3
- Зміна №4 4
- Зміна №5 5
- Зміна №6 6
- Зміна №7 7
- Зміна №8 8
- Зміна №9 9
- Зміна №10 10
- Зміна №11 11
- Зміна №12 12
- Зміна №13 13
- Зміна №14 14
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
f37d5402f1284265b3a4f1c893a954e0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ду.1 від 06.04.2020р.
Сума договору після внесення змін - 2 768 000,00 грн.
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - 1 602 755,097 кВт*год.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
06.04.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
fef4c44047ad4c389a49f07d8853061d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ду.2 від 14.05.2020р.
Сума договору після внесення змін - 2 768 000,00 грн.
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - 1 503 780,93 кВт*год.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
14.05.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
6a7e963361ba42f5ba6754a6244668a9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ду.3 від 19.05.2020р.
Сума договору після внесення змін - залишилася незмінною.
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - залишилася незмінною.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
19.05.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f47e3d8b48484c8e8376af36844d803a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ду.4 від 28.05.2020р.
Сума договору після внесення змін - залишилася незмінною.
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - залишилася незмінною.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
28.05.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
ce41efee6e884c7fb20917de9a62f094
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Д.у.№ 5 від 09.09.20. Сума договору після внесення змін - 2 768 000,00 грн, з ПДВ, кількість товару після внесення змін - 1 456 500,43 квт/год.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
09.09.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
cdd8807bb98f4edd9c506ea3fed930c9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ду.6 від 13.10.2020р.
Сума договору після внесення змін - 2 768 000,00 грн.
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - 1 395 706,17 кВт*год.
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
13.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
a6b3e21aa93d4ddd9cdecb4319cc1242
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ду.7 від 15.10.2020р.
Сума договору після внесення змін - 2 768 000,00 грн.
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - 1 333 529,97 кВт*год.
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
15.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
aec3b101d4754e829bff2c15a65f5a4d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ду.8 від 15.10.2020р.
Сума договору після внесення змін - залишилася незмінною.
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - залишилася незмінною.
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
15.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
76ebf3c7b4a64c968254c7d449bd3e57
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ду.9 від 22.10.2020р.
Сума договору після внесення змін - 2 768 000,00 грн.
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - 1333 529,97 кВт*год.
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
22.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
d5a8d5be596549c0bde1e286b6503dbb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ду.10 від 09.12.2020р.
Сума договору після внесення змін - 2768000,00 грн.
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - 1321376,38 кВт*год.
Номер додаткової угоди:
10
Дата внесення змін до договору:
09.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
dd2e0a1cf023408cb83c2bf6c0d24dd6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ду.11 від 09.12.2020р.
Сума договору після внесення змін - залишилася незмінною.
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - залишилася незмінною.
Номер додаткової угоди:
11
Дата внесення змін до договору:
09.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
e2e743d66e0c43c0be5ff48a8bad5818
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ду.12 від 11.12.2020р.
Сума договору після внесення змін - 3321599,98 грн.
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - 1546029,36 кВт*год.
Номер додаткової угоди:
12
Дата внесення змін до договору:
11.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
d8bd6d9accbf4e9e8ead6f8229264a3f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Д.у. № 13 від 17.12.2020 року
Сума договору після внесення змін - 2768000,00 грн.
Необхідна кількість після внесення змін - 1321376,38 квт*год
Номер додаткової угоди:
13
Дата внесення змін до договору:
17.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
857f43467c37450f819556a7530602f9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Д.у. № 14 від 17.13.2021 року Сума договору після внесення змін - 2706993,61 грн. кількість після внесення змін - 1 297 846 квт*год
Номер додаткової угоди:
14
Дата внесення змін до договору:
17.03.2021 00:00
Статус:
Опубліковано