-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів (Програмне забезпечення для створення документів)
Тендер Prozorro UA-2019-09-05-000531-c
Джерело фінансування закупівлі - кошти Державного бюджету України
Завершена
117 700.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 177.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 177.00 UAH
Номер:
7f95ee60104a476c855b1fbabe54abfd
Внутрішній номер закупівлі:
3750003
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-05-000531-c
Замовник:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
39369133
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, Київ, вул. Смоленська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевчук Катерина Павлівна +380442044877 shevchuk@nerc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
117 700.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 177.00 UAH
Період уточнення:
05.09.2019 14:43 - 14.09.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2019 14:43 - 24.09.2019 10:00
Аукціон:
25.09.2019 15:13 - 25.09.2019 15:52
Період кваліфікації:
25.09.2019 15:52 - 27.09.2019 13:02
Період завантаження договору:
25.09.2019 15:52 - 15.10.2019 15:52
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник сплачує за користування ПЗ, що зазначено у Додатку 1 до Договору, протягом 7 (семи) робочих днів після підписання Акту прийому-передачі ПЗ, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця, вказаний у реквізитах.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Програмне забезпечення для створення документів
Кількість
15 одиниця
Період постачання
до 02.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙ АЙ ТІ ТРЕЙДІНГ"
Оскарження: 25.09.2019 15:52 - 08.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40916850
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙ АЙ ТІ ТРЕЙДІНГ" +380972145101 sales@iit-trading.com.ua http://iit-trading.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 02095, м.Київ, Дарницький район, ВУЛИЦЯ КНЯЖИЙ ЗАТОН, будинок 9 /ЛІТЕРА А/, офіс 369
Оскарження: 25.09.2019 15:52 - 08.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
109 856.25 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
96 102.30 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.09.2019 13:02
Документи
30
Скарги
0
ТОВ "АНТЕК ПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32983765
-
Контактна особа:
ТОВ "АНТЕК ПРО" +380675482799 V.Zakharov@antecpro.com http://www.antecpro.com
-
Адреса:
Україна, м. Київ, Фрунзе, 39
Початкова пропозиція
105 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
101 440.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
ТОВ "СПАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42424948
-
Контактна особа:
ТОВ "СПАН" +380503963472 oleksandr.staforkin@span.eu
-
Адреса:
Україна, 04070, м.Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 9
Початкова пропозиція
113 219.10 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
105 115.05 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІЛВЕРІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40605911
-
Контактна особа:
Коваленко Олександр Олексійович +380509725989 akovalenko@silvery.ua
-
Адреса:
01024, УКРАЇНА, м.Київ, м.Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ ПУШКІНСЬКА буд. 39 оф. 3
Початкова пропозиція
113 042.10 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
113 042.10 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "ДІСІ Лінк"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31799566
-
Контактна особа:
Игорь Микрюков +380675030271 corp@dclink.com.ua
-
Адреса:
61171, Україна, Харківська область, місто Харків, САЛТІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 260-А, квартира 2
Початкова пропозиція
114 193.80 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
114 193.80 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
fb949ca03c7e4764aa2ab8f4de482601
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-05-000531-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙ АЙ ТІ ТРЕЙДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40916850
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙ АЙ ТІ ТРЕЙДІНГ" +380972145101 sales@iit-trading.com.ua http://iit-trading.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 02095, м.Київ, Дарницький район, ВУЛИЦЯ КНЯЖИЙ ЗАТОН, будинок 9 /ЛІТЕРА А/, офіс 369
Номер договору:
77/2019
Сума договору:
96 102.30 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.10.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
11.10.2019 00:00
Статус:
Виконаний