-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів (Програмне забезпечення для створення документів)
96 102.30
UAH без ПДВ
Номер:
fb949ca03c7e4764aa2ab8f4de482601
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-05-000531-c-b1
Замовник:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
39369133
-
Контактна особа:
Шевчук Катерина Павлівна +380442044877 shevchuk@nerc.gov.ua
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, Київ, вул. Смоленська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙ АЙ ТІ ТРЕЙДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40916850
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙ АЙ ТІ ТРЕЙДІНГ" +380972145101 sales@iit-trading.com.ua http://iit-trading.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 02095, м.Київ, Дарницький район, ВУЛИЦЯ КНЯЖИЙ ЗАТОН, будинок 9 /ЛІТЕРА А/, офіс 369
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Номер договору:
77/2019
Дата підписання:
11.10.2019 00:00
Період дії договору:
11.10.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
96 102.30 UAH без ПДВ
Оплачено:
96 102.30 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Програмне забезпечення для створення документів
Кількість
15 одиниця
Період постачання
до 02.12.2019