-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів (Програмне забезпечення для створення документів)
Тендер Prozorro UA-2019-09-05-000531-c
Джерело фінансування закупівлі - кошти Державного бюджету України
Завершена
117 700.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 177.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 177.00 UAH
Період уточнення:
05.09.2019 14:43 - 14.09.2019 10:00
Відповідь надана
Щодо участі ФОП та визначення його ціни
Номер:
8dd8b52086aa4d76b110b976a65c6270
Дата опублікування:
06.09.2019 10:59
Опис:
Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
Шановний Учасник! Стосовно Вашого запитання повідомляємо наступне:
Вимоги до учасника викладено відповідно до ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі» та в пункті 5 розділу 1 Тендерної документації. Перелік критеріїв та методика оцінки тендерної пропозиції визначено розділом 5 Тендерної документації.
Дата відповіді:
06.09.2019 16:00