-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів (Програмне забезпечення для створення документів)
Тендер Prozorro UA-2019-09-05-000531-c
Джерело фінансування закупівлі - кошти Державного бюджету України
Завершена
117 700.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 177.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 177.00 UAH
Період оскарження:
05.09.2019 14:43 - 20.09.2019 00:00
Нічого не знайдено.