-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Аудит фінансової звітності ДП «НАЕК «Енергоатом» за 2019 та 2020 роки
Тендер Prozorro UA-2019-08-13-001206-b
Завершена
10 766 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 107 665.00 UAH
мін. крок: 1% або 107 665.00 UAH
Номер:
80f47e4c9cb547a1ba0068f5fec76e44
Внутрішній номер закупівлі:
3676169
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-13-001206-b
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Додаткова контактна особа:
Пилипенко Ольга Михайлівна (044) 523-40-21 o.pylypenko@direkcy.atom.gov.ua
-
Адреса:
01032, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ-32, вул. Жилянська, 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Боклан Тетяна Іванівна +380442069768 tender-naek@direkcy.atom.gov.ua http://www.energoatom.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
10 766 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
107 665.00 UAH
Період уточнення:
13.08.2019 16:38 - 06.09.2019 11:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2019 16:38 - 16.09.2019 11:00
Період прекваліфікації:
16.09.2019 11:03 - 30.09.2019 00:00
Аукціон:
30.09.2019 12:57 - 30.09.2019 13:18
Період кваліфікації:
30.09.2019 13:18 - 01.10.2019 11:57
Період завантаження договору:
30.09.2019 13:18 - 20.10.2019 13:18
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписОплата вартості послуг здійснюється Замовником шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Виконавця за фактом надання послуг за кожним етапом у строк не пізніше 60 (шістдесяти) календарних днів з дати підписання Сторонами акту приймання-передачі наданих послуг за відповідним етапом
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аудит фінансової звітності ДП «НАЕК «Енергоатом» за 2019 та 2020 роки (джерело фінансування закупівлі: власні кошти підприємства)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.05.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГРАНТ ТОРНТОН ЛЕГІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34764976
-
Контактна особа:
Чмир Олександр Юрійович +380444843364 oleksandr.chmyr@ua.gt.com
-
Адреса:
01004, Україна, м. Київ, Київ, вул. Терещенківська, будинок 11-А
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
24.09.2019 14:40
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
29
Скарги
0
ТОВ "Крестон Джі Сі Джі Аудит"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31586485
-
Контактна особа:
Андрій Попов +380503486366 andriypopov@mail.ua
-
Адреса:
03150, Україна, Київ, Київ, вул. Горького 172
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
24.09.2019 14:41
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
4
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БДО"
Оскарження: 30.09.2019 13:18 - 12.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20197074
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БДО" +380504515500 gjariomenko@bdo.ua https://www.bdo.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, м. Дніпро, вул. Андрія Фабра, 4, 4 поверх
Оскарження: 30.09.2019 13:18 - 12.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
9 960 000.00 UAH з ПДВ /
9 960 000.00 UAH з ПДВ
9 960 000.00 UAH з ПДВ
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30373906
-
Контактна особа:
Галина Христіанінова +380442841865 tendery@bakertilly.ua
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул. Фізкультури, 28
Початкова пропозиція
10 200 000.00 UAH з ПДВ /
10 200 000.00 UAH з ПДВ
10 200 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
24.09.2019 14:38
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
99298ffb95b543a39e63ab96de489575
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-13-001206-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БДО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20197074
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БДО" +380504515500 gjariomenko@bdo.ua https://www.bdo.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, м. Дніпро, вул. Андрія Фабра, 4, 4 поверх
Номер договору:
32-015-01-19-01154
Сума договору:
9 960 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
8 300 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.10.2019 00:00 - 25.01.2022 00:00
Дата підписання:
16.10.2019 00:00
Статус:
Виконаний