-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Аудит фінансової звітності ДП «НАЕК «Енергоатом» за 2019 та 2020 роки
9 960 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
99298ffb95b543a39e63ab96de489575
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-13-001206-b-c1
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Контактна особа:
Боклан Тетяна Іванівна +380442069768 tender-naek@direkcy.atom.gov.ua http://www.energoatom.kiev.ua
-
Адреса:
01032, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ-32, вул. Жилянська, 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БДО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20197074
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БДО" +380504515500 gjariomenko@bdo.ua https://www.bdo.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, м. Дніпро, вул. Андрія Фабра, 4, 4 поверх
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
32-015-01-19-01154
Дата підписання:
16.10.2019 00:00
Період дії договору:
16.10.2019 00:00 - 25.01.2022 00:00
Сума договору:
9 960 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 660 000.00 UAH)
Оплачено:
9 960 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 660 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аудит фінансової звітності ДП «НАЕК «Енергоатом» за 2019 та 2020 роки (джерело фінансування закупівлі: власні кошти підприємства)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.05.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d214bc7f6dd1452bb09cc22920102fa0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Функціоналом майданчика Smarttender.biz не передбачено оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору з причин, не освітлених ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі - Закон), однак передбачених ст. 10 Закону. Внаслідок цього, для оприлюднення додаткової угоди про внесення змін щодо коригування термінів виконання першого етапу надання послуг без зміни строку дії договору та загального терміну виконання зобов’язань щодо надання послуг
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
08.01.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
93a7ba6258554045b528bdf57d0b2d4c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Функціоналом майданчика Smarttender.biz не передбачено оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору з причин, не освітлених ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі - Закон), однак передбачених ст. 10 Закону. Внаслідок цього, для оприлюднення додаткової угоди про внесення змін щодо договору та календарного плану була обрана причина внесення змін до договору - «Покращення якості предмета закупівлі»
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
21.04.2020 00:00
Статус:
Опубліковано