-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для оснащення кабінетів початкових класів (джерело фінансування кошти державного бюджету) (джерело фінансування кошти районного бюджету )
Тендер Prozorro UA-2019-07-10-001253-b
Завершена
259 342.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 1 500.00 UAH
Номер:
4f61c5cfde734728ade4682d50696349
Внутрішній номер закупівлі:
3562695
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-10-001253-b
Замовник:
Відділ освіти Костопільської райдержадміністрації Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145866
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Толочик Оксана Павлівна +380365723154 osvitakost@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
259 342.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
10.07.2019 12:03 - 19.07.2019 12:08
Період прийому пропозицій:
10.07.2019 12:03 - 29.07.2019 12:08
Аукціон:
30.07.2019 15:06 - 30.07.2019 15:45
Період кваліфікації:
30.07.2019 15:45 - 09.08.2019 11:19
Період завантаження договору:
07.08.2019 11:54 - 27.08.2019 11:54
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
обладнання для оснащення кабінетів початкових класів (джерело фінансування кошти державного бюджету) (джерело фінансування кошти районного бюджету
Кількість
10 найменувань
Період постачання
до 30.08.2019
Місце постачання
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вулиця Грушевського,11а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Мельник Роман Ігорович
Оскарження: 30.07.2019 15:45 - 13.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3403009570
-
Контактна особа:
Мельник Роман Ігорович +380979394453 rom.tender@gmail.com
-
Адреса:
13300, Україна, 13300, Житомирська обл., місто Бердичів, ПРОВУЛОК БУДЬОННОГО, будинок 10, квартира 63
Оскарження: 30.07.2019 15:45 - 13.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
189 167.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
154 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.08.2019 12:33
Документи
44
Скарги
0
ФОП ГОРБАТКО ВІТАЛІЙ ОЛЕГОВИЧ
Оскарження: 02.08.2019 12:33 - 16.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3088620656
-
Контактна особа:
Горбатко Віталій Олегович +380939217986 vitaliyg97@gmail.com
-
Адреса:
61183, УКРАЇНА, Харківська обл., місто Харків, Московський район ВУЛИЦЯ ДРУЖБИ НАРОДІВ буд. 244 кв. 51
Оскарження: 02.08.2019 12:33 - 16.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
259 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
154 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.08.2019 12:26
Документи
6
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРДИДАКТИК"
Оскарження: 05.08.2019 12:26 - 18.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42366394
-
Контактна особа:
Порохняч Ігор Анатолійович +380967596643 intelekt.pravo@gmail.com
-
Адреса:
61176, УКРАЇНА, Харківська обл., місто Харків, Немишлянський район ВУЛИЦЯ КРАСНОДАРСЬКА буд. 179-Б кв. 112
Оскарження: 05.08.2019 12:26 - 18.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
254 790.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
250 540.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.08.2019 11:54
Документи
76
Скарги
0
ТОВ "БІ-ПРО"
Оскарження: 07.08.2019 11:54 - 20.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40274333
-
Контактна особа:
Руслан Щедрій +380986614875 sr@b-pro.com.ua
-
Адреса:
04074, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОЗАБАРСЬКА, будинок 2/6
Оскарження: 07.08.2019 11:54 - 20.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
250 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
250 640.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.08.2019 11:19
Документи
34
Скарги
0
ТОВ "РОЗУМНА КРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41049587
-
Контактна особа:
Штурма Сергій Вікторович +380630247283 smart-land@ukr.net
-
Адреса:
02660, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Євгена Сверстюка, 21, офіс 906
Початкова пропозиція
253 642.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
253 642.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
eaea550eeaa44d84a9a96381e341a746
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-10-001253-b-b1
Постачальник:
ТОВ "БІ-ПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40274333
-
Контактна особа:
Руслан Щедрій +380986614875 sr@b-pro.com.ua
-
Адреса:
04074, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОЗАБАРСЬКА, будинок 2/6
Номер договору:
186
Сума договору:
250 640.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
208 866.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.08.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
23.08.2019 00:00
Статус:
Виконаний