-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для оснащення кабінетів початкових класів (джерело фінансування кошти державного бюджету) (джерело фінансування кошти районного бюджету )
250 640.00
UAH з ПДВ
Номер:
eaea550eeaa44d84a9a96381e341a746
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-10-001253-b-b1
Замовник:
Відділ освіти Костопільської райдержадміністрації Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145866
-
Контактна особа:
Толочик Оксана Павлівна +380365723154 osvitakost@ukr.net
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БІ-ПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40274333
-
Контактна особа:
Руслан Щедрій +380986614875 sr@b-pro.com.ua
-
Адреса:
04074, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОЗАБАРСЬКА, будинок 2/6
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору:
186
Дата підписання:
23.08.2019 00:00
Період дії договору:
23.08.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
250 640.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 773.33 UAH)
Оплачено:
250 640.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 773.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
обладнання для оснащення кабінетів початкових класів (джерело фінансування кошти державного бюджету) (джерело фінансування кошти районного бюджету
Кількість
10 найменувань
Період постачання
до 30.08.2019
Місце постачання
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вулиця Грушевського,11а
На карті