-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для оснащення кабінетів початкових класів (джерело фінансування кошти державного бюджету) (джерело фінансування кошти районного бюджету )
Тендер Prozorro UA-2019-07-10-001253-b
Завершена
259 342.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 1 500.00 UAH
Період уточнення:
10.07.2019 12:03 - 19.07.2019 12:08
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
dbeb761ded0740e3a7b2244dffdc657b
Дата опублікування:
11.07.2019 11:29
Опис:
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає тех. вимогам, щодо предмета закупівлі?
2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
1. У разі якщо товар не відповідає технічним вимогам Замовника, відсутні сертифікати на засоби навчання в початковій школі, що підтверджують якість товару, то така Пропозиція відхиляється.
2. Оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критерію ціна шляхом застосування електронного аукціону. Ціна зазначається з ПДВ, якщо учасник не платник ПДВ, то зазначається без ПДВ
Дата відповіді:
11.07.2019 16:13