-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з друку та доставки рахунків на поштові адреси споживачів приватного акціонерного товариства «Харківенергозбут»
Тендер Prozorro UA-2019-05-15-003856-a
Завершена
10 315 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 50 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 50 000.00 UAH
Номер:
44bc1acd036f4686abfc628da1264bcf
Внутрішній номер закупівлі:
3358374
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-15-003856-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тюпа Ігор +380507027634 ZBUTENERGO@UKR.NET https://zbutenergo.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
10 315 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
50 000.00 UAH
Період уточнення:
15.05.2019 21:11 - 09.06.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2019 21:11 - 19.06.2019 17:00
Період прекваліфікації:
19.06.2019 17:02 - 08.07.2019 00:00
Аукціон:
08.07.2019 14:59 - 08.07.2019 15:20
Період кваліфікації:
08.07.2019 15:20 - 11.07.2019 13:08
Період завантаження договору:
08.07.2019 15:20 - 28.07.2019 15:20
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за надані послуги з друку та доставки рахунків проводиться протягом 120 календарних днів після надання відповідної послуги та підписання Зведеного Акту наданих послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з друку та доставки рахунків на поштові адреси споживачів приватного акціонерного товариства «Харківенергозбут»
Кількість
1 послуга
Період постачання
05.07.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ «УКРАИНСКИЙ МЕЙЛИНГОВЫЙ ЦЕНТР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36473018
-
Контактна особа:
ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ «УКРАИНСКИЙ МЕЙЛИНГОВЫЙ ЦЕНТР» (044)290-98-50 Tetiana.Dolya@mailcenter.com.ua http://www.rma.kiev.ua/
-
Адреса:
Україна, г. Киев, ул. Терехина 8а
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
02.07.2019 16:22
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
5
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36225746
-
Контактна особа:
Cемененко Олена Вікторівна +380932892500 warm9918@gmail.com
-
Адреса:
61105, Україна, Харківська область, Харків, проспект Героїв Сталінграда, буд.6/20, кв.3
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
02.07.2019 16:20
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
37
Скарги
0
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
Оскарження: 08.07.2019 15:20 - 22.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131954
-
Контактна особа:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" +380577401485 plan@obl.kh.energy.gov.ua
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 149
Оскарження: 08.07.2019 15:20 - 22.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
10 255 700.00 UAH з ПДВ /
6 640 958.88 UAH з ПДВ
6 640 958.88 UAH з ПДВ
Документи
17
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВРОРА-ПРІНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37459921
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВРОРА-ПРІНТ" +380675703986 avroraprint.kh@gmail.com
-
Адреса:
61017, Україна, Харківська обл., Харків, 61017, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ЛОЗІВСЬКА, будинок 5
Початкова пропозиція
10 260 700.00 UAH з ПДВ /
6 672 020.18 UAH з ПДВ
6 672 020.18 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
02.07.2019 16:23
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
d5efc947491f41828a37f03d4ee5a6bf
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-15-003856-a-b1
Постачальник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131954
-
Контактна особа:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" +380577401485 plan@obl.kh.energy.gov.ua
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 149
Номер договору:
49/19
Сума договору:
7 968 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
6 640 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.07.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Дата підписання:
31.07.2019 00:00
Статус:
Виконаний